Facebook
Kendi okulunuzda yoğun İngilizce proje haftaları

eiatitleÇocuğum içim en iyisini istiyorum.eiatitle

Student images

Çocuğunuzun mutlu ve başarılı olmasını istiyorsunuz. Başarılı olma şansları İngilizce güvenle iletişim kurabildikleri zaman çarpıcı bir şekilde gelişir. Öyleyse daha fazla beklemeyin!

break
break

Bir haftalık yoğun İngilizce kursu | Sonuçlar kazanılan faydayı zaten anlatır.

eiatitleGüvenilireiatitle

Profesyonel bir eğitim organizasyonu olarak,20 yıldan fazla süredir, dünyaya okullarında ingilizce kursu veriyoruz.- Yüksek kalitemiz ve cok değerli kurslarımız çocuklarınızın potansiyelini ortaya çıkarmasından gurur duyuyoruz.

eiatitleKurs sonu gösterilerieiatitle

Kurs haftasının sonunda gelip çocuklarınızın yapacakları activiteleri görme şansınız olacaktır.Hafta sonu şovunu öğrenciler kendileri hazırlar. Sizde gelip ne kadar ilerleme kaydettiklerini görebilirsiniz.

eiatitleAnahtareiatitle

  1. Kurslar öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre hazırlanır
  2. Dil becerilerini ve Güveni geliştirme için eğlenceli bir yöntemdir
  3. Denizaşırı seyahat maliyetlerine çok değerli bir alternatif

eiatitleKaliteden ödün vermeyin!eiatitle

  1. Öğrencilerin sıradan derslerden kazanamayacağı neyi kazandırıyoruz?

Öğretmenler tüm yıl boyunca temel bilgileri öğretmeye, İngilizce gramer ve kelime dağarcığı geliştirmeye vakit harcarlar. Bizim sunduğumuz ise bir hafta boyunca kalifikasyonu yüksek, ana dili İngilizce olan kişilerle odaklanmış İngilizce konuşma uygulamalarıdır.

  1. Başarılarınızı nasıl anlatırsınız?

EiA önderliğini yaptığı İngilizce proje haftaları ile 20 yıl boyunca dünya çapında yüzlerce okulla çalışmıştır. Yüzbinlerce öğrenciye en yüksel kalitede İngilizce pratiği sağlamıştır. Bugüne kadar çalıştığımız öğrenci ve ebeveynlerden bir haftalık bir çalışmanın nasıl fark yarattığına dair sıkça övgüler alıyoruz.

  1. Fiyatlara neler dahil?

Herşey dahildir, gizlenmiş bir extra söz konusu değildir. Öğrencilere,çalışma kitapları, kalemler, dosyalar yani harika bir hafta için ihtiyaç duyacakları herşey temin edilecektir.

  1. Sizi bu kadar başarılı yapan nedir?

Biz herzaman kalitemizden ödün vermeyi reddediyoruz. Bu demektir ki;mükemmel eğitimciler, en iyi malzemeler ve profesyonel yaklaşımla çalışıyoruz. Tüm bunlar en iyi olmamızı sağlıyor.

  1. Dışardan akreditasyonumuz var mı?

Dünya ‘da tek okul içinde kurs veren, EAQULAS tarafından incelenen ve akrediteli kuruluşuz.